Недільна школа

Увага для відвідувачів із мобільних пристроїв. З-під андроїда перехід по меню, що випадає, не здійснюється. Тому посилання на сторінки винесено сюди:

Причастя та Сповідь

Про хрещення

Молитви

Види церковних поминань

Недільна школа храму

Понад двадцять років у нашому храмі працює одна з перших на той момент у єпархії недільна школа для дітей та дорослих. Своєю метою в роботі школи ми ставимо стільки академічне викладання початкових церковних дисциплін, скільки намагаємося відкрити для вихованців дивовижний світ Православного християнства. Ми хочемо прищепити любов до храму Божого, до духовних традицій нашого народу, виховати з Божою допомогою по-справжньому віруючу людину. Незалежно від віку та рівня знань, кожен вихованець нашої недільної школи може знайти для себе щось корисне та цікаве та отримати відповіді на свої запитання.